Program KC

Program komunitního centra 15.5. – 5.6.

15.5. 15:00 Zahájení provizorního provozu kavárny Malý Eden

24.5. Šachopivní turnaj

30.5. Promítej i Ty!

5.6. Let´s Mingle!

Program je zatím koncipován hlavně pro studenty (zúčastnit se ale může každý!). Na podzim po zahájení plného provozu bychom se rozhodně chtěli zaměřit na širší cílovou skupinu, zařadit více aktivit, například různé besedy a workshopy. Náš organizační tým tvoří převážně studenti medicíny, což nám dává jedinečnou možnost oslovit odborníky v různých lékařských odvětvích. To ale neznamená, že se toho chceme striktně držet! Nápadů je spousta.

Zahájení provizorního provozu kavárny Malý Eden

Dne 15.5. v 15:00 proběhne slavnostní zahájení provozu kavárny Malý Eden provozované převážně studenty. Úvodní slovo pronese prof. MUDr. Michal Anděl, Csc., děkan 3. lékařské fakulty.

Program:
15:00 – Oficiální zahájení
15:30 – Pěvecký sbor A Patella
16:00 – Registrace na piškvorkový turnaj
16:30 – Piškvorkový turnaj
17:30 – Pěvecký sbor Elpida
18:00 – Vyhlášení vítězů piškvorkového turnaje a vítězů v soutěži o nejlepší dort v rámci projektu IFMSA
18:30 – Kapela Severní nástupiště

Je naplánován bohatý doprovodný program, například grilování, promítání atd. Také je nachystán program pro nejmenší.

Těšit se můžete na kávu, pivo a drobné občerstvení, jehož cena bude pouze dobrovolná.

Šachopivní turnaj
Turnaj v režii našeho předsedy Viktora Šeba, takže se určitě bude na co těšit! Půjde o skloubení královské hry šachu a pití piva – body budou za vyhrané partie i vypité půllitry. Strategie je čistě na Vás.

Promítej i Ty!
Promítání nezávislého filmu – podrobnosti již brzy!

Let´s Mingle! Vol. 2

První akce k příležitosti propojení anglického a českého studentstva se ukázala natolik úspěšnou, že jsme se rozhodli zapojit se do příprav druhého setkání. Výchozí stanicí bude Malý Eden, kde bude od 11:00 do 15:00 připraven podpisový arch a mapy a studenti budou moci vyrážet do okolí. Tentokrát Vás čeká I několik šifer, za jejichž správné vyluštění získáte body. Ale hlavně se u toho skvěle pobavíte, seznámíte se s novými lidmi a poznáte Prahu zase z jiného úhlu! Budete mít možnost na chvíli vypnout od stresu – a to se před zkouškovým vyplatí!